KONTAKT Z NAMI

Małgorzata Włodarczyk - KRAKÓW - szkolenia z przedłużania rzęs

Małgosia swoją przygodę ze stylizacją rzęs rozpoczęła w 2009r. Swoje umiejętności doskonaliła pod okiem najlepszych instruktorów stylizacji rzęs w Polsce i na świecie. Ogromne doświadczenie i gromadzona przez lata wiedza pozwalają prowadzić jej szkolenia na najwyższym poziomie. W 2017roku została wyróżniona tytułem "Instruktorki roku" przez firmę Exclusivelashes. Uczestniczyła w miedzynarodowych mistrzostwach stylizacji rzęs
International Championship Evro Beauty Mińsk, Białoruś - I miejsce w Lash Art oraz wyróżnienie za najlepszą pracę lash art na tych mistrzostwach od Nadii Poliszczuk.

Lash Challenge 2018 Chorwacja - II miejsce Lashart online

Lash Competition 2018 Timisoara, Rumunia - I miejsce kategoria expert metoda 1:1

I miejsce kategoria expert metoda Mega Volume oraz wyróżnienie za najlepszą pracę Mega Volume od Any Milovanovic

Jej ogromną pasją jest Lash Art, prace które tworzy niejednokrotnie były publikowane w polskich i zagranicznych magazynach branżowych.
Od kilku lat prowadzi w Krakowie gabinet kosmetyczny Studio Urody One, który cieszy sie doskonałą opinią wsród klientek.
Jest absolwentka wydziału socjologi na Krakowskiej Akademii oraz dyplomowanym technikiem uslug kosmetycznych.  Zapraszamy na szkolenia do Krakowa

Dane kontaktowe:
Plac Imbramowski 179/4 31-212 Kraków
Link: FACEBOOK

Telefon: 501-529-986

MASZ
PYTANIA?
KONTAKT Z NAMI

Zapraszamy do rezerwowania terminów szkoleń

+ 48 663 492 977

Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych.
Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania z serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.