KONTAKT Z NAMI

O szkoleniach

Szkolenie opiera się na zdobyciu wiedzy teoretycznej jak również praktycznych umiejętności. Kursanci mają do dyspozycji w pełni wyposażone stanowiska pracy w wysokiej klasy urządzenia, akcesoria i produkty Exclusivelashes.

 

Firma Exclusivelashes jest instytucją szkoleniową działającą na podstawie Rozporządzenia Ministra Gospodarki i Pracy. Każdy certyfikat jest dwujęzyczny polsko-angielski. Każdy uczestnik naszego szkolenia uprawniony jest do jednorazowych zakupów z 10% rabatem na produkty do przedłużania rzęs w dniu szkolenia, firmy Exclusivelashes.

 

Termin szkolenia dobierany jest indywidualnie do potrzeb uczestnika. Kurs obejmuje cześć teoretyczną oraz ćwiczenia praktyczne. Szkolenia organizowane są w grupach dwuosobowych. Kursant przez cały czas jest pod opieką instruktora Exclusivelashes- Monikę Rząp który kieruje jego każdym ruchem ręki. Kurs trwa jeden dzień – około 9 godzin.

 

Na szkoleniu między innymi uczymy się:

 

  • tworzenia idealnych kępek i delikatnego zagęszczenia
  • różnych technik objętościowych
  • omawiamy produkty i narzędzia wykorzystywane podczas przedłużania i zagęszczania rzęs metodą objętościową
  • omawiamy wpływ modelowania na kształt oka i różne schematy stylizacji
  • jak dobrać odpowiednią grubość i skręt rzęs
  • kierunkowania i rzędowości jak mieszać skręty dla lepszego wyglądu oka

 

UWAGA!!! MOŻLIWOŚĆ DOFINANSOWANIA SZKOLEŃ ZE ŚRODKÓW UNIJNYCH !!! DLA PRZEDSIĘBIORCÓW I PRACOWNIKÓW !!!! KONIECZNIE ZAPYTAJ BO WARTO SKORZYSTAĆ .

MASZ
PYTANIA?
KONTAKT Z NAMI

Zapraszamy do rezerwowania terminów szkoleń

+ 48 663 492 977

Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych.
Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania z serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.