KONTAKT Z NAMI

Monika Rząp - SZCZECIN - szkolenia z przedłużania rzęs

 Monika Rząp ,  instruktor i założycielem marki Exclusivelashes. Oferuje szkolenia z  przedłużanie rzęs każdymi dostępnymi technikami, 1:1, 2:1 , 3:1, 4-8 D, 9-15 D, Russian volume, Hollywood.  Chcesz znająć się przedłużaniem i stylizacją rzęs?? Zadzwoń i zapytaj o szkolenia u MISTRZYNI POLSKI i EUROPY!!

Osiągnięcia:

W Dublin 2017 zajęła pierwsze miejsce w kategorii 1:1 

W Estoni, w Tallin w maju 2017 osiągnęła szczyt marzeń!! Pierwsze miejsce w megavolume, trzecie w objętościach lekkich oraz Grand Prix, została bezkonkurencyjnym LASH IDOL!! Najlepsza wśród najlepszych w Europie. MISTRZYNI EUROPY 

W maju 2017 roku na najbardziej wymagającym i prestiżowym konkursie Lash Me! została bezkonkurencyjną Mistrzynią Polski !!! W każdej możliwej kategorii zdobyłam puchar . Pierwsze miejsce w kategorii 2-3 D oraz 5-6 d , oraz trzecie miejscie w kategorii 1:1 oraz megavolume . To jej największy  sukces, o tym marzy kazda stylistka i instruktorka stylizacji rzęs . 

W kwietniu 2017 w Chorwacji zajęła drugie miejsce w kategorii 1:1 . 

W pażdzierniku 2016 roku zajęła pierwsze miejsce w kategorii 1:1 na Międzynarodowych mistrzostwach organizowanych w Słowenii.

W czerwcu 2016 zajęła pierwsze miejsce w Bergamo we Włoszech , kategoria 2:1 oraz drugie miejsce w kategorii 1:1 

W Krakowie również zdobyła puchar, za trzecie miejsce w kategorii 1:1 

W maju 2016 na prestiżowym konkursie Kolibri w Warszawie zdobyła statuetkę zajmując trzecie miejsce w kategorii 1:1. 

W 2015 roku na  Mistrzostwach Polski w Przedłużaniu Rzęs metodą 1:1 zajęła trzecie miejsce.

We wszystkich mistrzostwach brałam udział w najwyższej kategorii, ekspertów, trenerów i profesjonalistów w tej dziedzinie. 

 

Kwalifikacje:

 

Była na międzynarodowej konferencji Eye Beauty Event, jedynym wydarzeniu w Polsce poświęcone tematyce przedłużania rzęs. Cały czas się

doskonali, doucza.

Ukończył kurs z  Elen Kushch - założycielkę szkoły Lash&Look z Rosji.Jest to stylistką rzęs z wieloletnim doświadczeniem, wielokrotna mistrzyni na międzynarodowych mistrzostwach przedłużania rzęs. Sędzia na międzynarodowych mistrzostwach przedłużania rzęs. Autorka własnej metody nieskazitelnej objętości "Równoległe przedłużanie rzęs".Autorka techniki nowego efektu "Graficzna Strzałka".

Szkoliła się również u Iny Adamovich która jest wielokrotną mistrzynią w przedłużaniu rzęs, sędzią, organizatorką Pierwszych Otwartych Mistrzostw "Beauty Eyes" w przedłużaniu rzęs w Białorusi, posiadaczką nagrody "Osoba Roku 2014" pierwszej nagrodzie LASH BEAUTY AWARDS.

Poznałam również Elenę Stakhovitch, nauczyłam sie od niej jej autorskiej unikalnej metody techniki nieskazitelnych aplikacji Volume. Ona sama jest Instruktorką, jurorką i wielokrotną Mistrzynią międzynarodowych mistrzostw najwyższej kategorii we wszystkich technikach przedłużania rzęs; założycielka i Dyrektorka Studia i Szkoły LIZETTA.

Szkoliła się również u Iriny Andreevej, jednej z najbardziej znanych instruktorek w Rosji, założycielkę międzynarodowej szkoły "Beauty Look" 

Uczestniczyła również w szkoleniu z Daniyą Hoffmann i Tanją Weiprecht- czołowe instruktorki stylizacji rzęs w Niemczech.

Osobiście wychodzi z założenia że należy uczyć się od najlepszych.

MASZ
PYTANIA?
KONTAKT Z NAMI

Zapraszamy do rezerwowania terminów szkoleń

+ 48 663 492 977

Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych.
Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania z serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.